MOTORTEC spol. s r.o.
Maříkova 341/21
621 00 Brno-Ivanovice
(u Globusu)
http://www.motortec.cz 

Prodej:
tel.: 549 429 211
GSM: 728 657 090
prodejfiat@motortec.cz

Prodejní doba:
Po–Pá: 8–18, So 9–13

Servis:
tel.: 549 429 228
servis@motortec.cz

Provozní doba:
Po–Pá: 7–18


Kompletní bezpečnostní výbava pro vaši bezstarostnou jízdu

Struktura i vybavení Fiatu Qubo byly vyvinuté pro vaše maximální bezpečí.

 Přední nárazník a deformační zóny

Přední robustní nárazník zabezpečuje skvělou ochranu nejchoulostivějších částí – světlometů, kapoty a chladiče – hlavně při kolizích v nízké rychlosti. Kabina je chráněna předními a zadními deformačními zónami, které se při nárazu deformují v předem stanovených místech, a zajišťují tak plnou absorpci energie.

Pasivní ochrana

4 airbagy (přední a boční), zadní hlavové opěrky a 3bodové bezpečnostní pásy s omezovači zátěže – to je inteligentní ochrana pasažérů bez ohledu na jejich stavbu těla, nastavení sedadla a pozici, ve které sedí. Pro ještě větší bezpečnost dětí na palubě vozu slouží úchyty dětských sedaček Isofix.

Aktivní prvky

Qubo je standardně vybaveno protiblokovacím systémem ABS s elektronickým rozdělovačem brzdné síly EBD, systémem elektronické kontroly stability ESP včetně hydraulického brzdového asistenta HBA udržující směr vozu v kritických situacích, dále protiprokluzovými systémy ASR/MSR nebo návykovým asistentem rozjezdu do kopce Hill Holder. Navíc dveře vozu se automaticky zamknou, jakmile překročíte rychlost 20 km/h a systém Dead Lock umožňuje deaktivovat všechny zámky, čímž znemožní otevření vozu zvenku i zevnitř.