MOTORTEC spol. s r.o.
Maříkova 341/21
621 00 Brno-Ivanovice
(u Globusu)
http://www.motortec.cz 

Prodej:
tel.: 549 429 211
GSM: 728 657 090
prodejfiat@motortec.cz

Prodejní doba:
Po–Pá: 8–18, So 9–13

Servis:
tel.: 549 429 228
servis@motortec.cz

Provozní doba:
Po–Pá: 7–18

Tipo Kombi

Vyberte si verzi

V této sekci si můžete sestavit automobil přesně podle svých představ. Pro optimální volbu se nejdříve podrobně informujte o daném modelu - o provedeních, motorech i o standardní a doplňkové výbavě.
Akční sleva má pouze informativní charakter a může v ní být zahrnuto leasingové zvýhodnění. Pro vytvoření přesné a závazné kalkulace kontaktujte svého prodejce Fiat.
Nabídka verzí, doplňků, barev a čalounění se může lišit v závislosti na aktuální nabídce nebo dojde-li změně jednotlivých modelů. Pro získání závazné nabídky kontaktujte některého z autorizovaných prodejců Fiat.
Ceníková cena:
355.000 Kč
Sleva:
25.100 Kč
Celková cena po slevě:
329.900 Kč
Standardní výbava:
Linie a styl
15" ocelové disky , Nárazníky v barvě karoserie, Střešní ližiny v leskle černém provedení
Komfort a funkční prvky
2 zadní hlavové opěrky, Centrální zamykání, Dálkové ovládání centrálního zamykání, Elektricky ovládaná přední okna, Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka s vyhříváním, Elektrický posilovač řízení, Kapsa na opěradle spolujezdce, Kit Fix and Go , Magic cargo space - konfigurovatelný zavazadlový prostor, Manuální klimatizace, Senzor venkovní teploty, Sluneční clona řidiče, u spolujezdce se zrcátkem, TPMS - systém monitorování tlaku v pneumatikách, Vyhřívané zadní okno, Výškové nastavení světel, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Výškově nastavitelný volant, Zadní dělené a sklopné sedadlo 40/60
Bezpečnost
ABS, Airbag řidiče, Airbag spolujezdce, Boční airbagy předních sedadel, ESP + ASR / MSR, HBA a Hill Holder, Okenní airbagy
Audio a telematika
3,5" LCD displej, Rádio se vstupy USB a AUX a 4 reproduktory, Zásuvka 12V ve středovém tunelu